Aktualności

Za nami kolejne spotkania branży ginekologiczno-położniczej

Miniony weekend upłynął pod znakiem spotkań specjalistów z dziedziny ginekologii i położnictwa. W dniach 13-14 października odbyły się równolegle dwa wydarzenia – coroczny Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia oraz Ogólnopolski Zjazd Szkół Rodzenia. Na obydwu pojawili się przedstawiciele firmy Nestmedic, prezentując system Pregnabit łącznie ok. 750 ekspertom zgromadzonym na konferencjach w Warszawie.

Szerokie grono specjalistów, wiele wartościowych wykładów, rozmów oraz szansa na przedstawienie systemu Pregnabit kolejnym lekarzom i położnym – tak można podsumować miniony weekend. Podczas odbywających się w Warszawie konferencji medycznych nawiązaliśmy ważne kontakty w branży i przeprowadziliśmy rozmowy sprzedażowe – komentuje Konrad Irzyk, Dyrektor ds. Sprzedaży z Nestmedic.

Kolejne wydarzenia, podczas których będzie można nas spotkać w najbliższy weekend, to XVII Zjazd Szkół Rodzenia w Kołobrzegu, V Międzynarodowe Targi Medyczne EXPO XXI Warszawa, warsztaty Familie.pl w Warszawie oraz Dni Otwarte POLMED, również w Warszawie.  Zapraszamy!