Aktualności

Pregnabit na warsztatach dla rodziców portalu Familie.pl

W sobotę (21.10) w Warszawie odbyły się warsztaty dla rodziców organizowane przez portal Familie.pl. Podczas spotkania, którego byliśmy partnerem, przedstawiliśmy system Pregnabit kilkudziesięciu mamom w II i III trymestrze ciąży oraz ich partnerom.

Współpracująca z nami położna Agnieszka Popławska w trakcie swojej prelekcji podjęła temat opieki okołoporodowej. W trakcie ciekawych, interaktywnych warsztatów przedstawiła system Pregnabit oraz zasady jego działania przyszłym rodzicom. Odpowiadała również na wszystkie nurtujące ich pytania podczas indywidualnych konsultacji przy naszym stoisku.

Zarówno na warsztatach, jak i w czasie całego eventu padło wiele pytań o system Pregnabit oraz opiekę okołoporodową. Zainteresowaniem cieszył się również organizowany przez nas konkurs dla uczestniczek spotkania, w którym nagrodą były vouchery na bezpłatne badania teleKTG Pregnabit w trakcie dni otwartych POLMED, na które zaprosiliśmy wszystkie mamy – mówi Agnieszka Popławska, położna współpracująca z Nestmedic.

Kolejne warsztaty portalu Familie.pl już w listopadzie.