Aktualności

Spokój mamy w czasie nadchodzących świąt

System Pregnabit powstał aby możliwy był nadzór nad ciążą w III trymestrze jej trwania, w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze. Przed nami święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas. Dzięki teleKTG Pregnabit monitoring stanu dziecka w łonie mamy może być wykonywany zdalnie, w domu pacjentki, w miłej i rodzinnej atmosferze. Dzielimy się kilkoma opiniami mam, które korzystały z systemu Pregnabit i doceniły jego funkcjonalność oraz poczucie bezpieczeństwa, jakie odczuwały.

 

 

 


Nie ma jak w domu. Dzięki Wam tydzień więcej spędzam u siebie zamiast w szpitalu

Monika


W czasie trwania III trymestru mojej ciąży korzystałam z systemu Pregnabit w swoim domu. Ten wyjątkowy czas wypadał też w święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Szczególnie istotna była dla mnie wygoda korzystania z urządzenia – badanie KTG mogłam wykonać w dogodnym dla mnie czasie, bez konieczności udania się do gabinetu położnej lub lekarza, co mogłoby być w czasie świąt utrudnione. Dodatkowo wraz z rodziną mieliśmy możliwość wysłuchania bicia serca naszego malucha.

Ewa z Wrocławia


 Pregnabit wypożyczyłam przez portal upacjenta.pl. Byłam zaskoczona szybkością i uprzejmością położnej, która pojawiła się u mnie bardzo szybko i przeprowadziła instruktaż. Prócz tego była niezwykle uprzejma i służyła pomocą. Czułam się bardzo bezpiecznie. KTG dało poczucie, że z moim dzieckiem jest wszystko OK (był owinięty pępowiną). Przy niemal każdym zapisie panie z centrum telemonitoringu wyjaśniały wszystkie wątpliwości. Bardzo dziękuję za to poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalizm.

Polecam wszystkim mamom, zwłaszcza tym, które mają wskazanie do częstego KTG a nie chcą spędzić czas przed porodem w szpitalu.

Justyna


Serdecznie polecam urządzenie Pregnabit wszystkim przyszłym mamom !

Dzięki temu że posiadałam urządzenie Pregnabit mogłam wyjechać z mężem na długi weekend w górach – mimo zaawansowanej ciąży. Czułam się spokojnie wiedząc, że w razie gdyby coś mnie zaniepokoiło – mogę wykonać badanie KTG z każdego miejsca i o każdej porze, a o wyniku badania zostanę natychmiast poinformowana.  Poczucie bezpieczeństwa zapewnia także fakt, że w telecentrum pracują wykwalifikowane położne dostępne do mojej dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości 24 godziny na dobę. Dodatkowo za pomocą urządzenia często z mężem słuchaliśmy bicia serduszka naszego Maleństwa – co sprawiało, że mogliśmy poczuć jego obecność z nami i sprawiało nam niesamowitą radość 

mama Zuzi