Aktualności

W 2018 trzykrotnie zwiększyliśmy liczbę przeprowadzonych badań

W 2018 roku przeprowadziliśmy w Polsce 2059 badań, prawie trzykrotnie więcej niż w 2017 roku i w sumie 109 badań za granicą.

Cieszy nas bardzo rosnąca liczba badań przeprowadzanych naszym telemedycznym KTG. Od początku funkcjonowania teleKTG Pregnabit na rynku udało się przeprowadzić aż 2800 badań – komentuje Patrycja Wizińska – Socha, Prezes Nestmedic.

Nestmedic planuje dalszą ekspansję zagraniczną i w 2019 roku będziemy skupiać się głównie na rynku Unii Europejskiej oraz komercjalizacji już trwających rozmów z poszczególnymi dystrybutorami. – W przyszłym roku spodziewamy się pierwszych komercyjnych umów w krajach Unii Europejskiej. Mamy nadzieję, że wśród nich będzie przede wszystkim Finlandia ale i Irlandia, Włochy, Portugalia, Litwa, Czechy i Grecja. Widzimy także duży potencjał w krajach afrykańskich czy arabskich. – wymienia Patrycja Wizińska – Socha, Prezes Nestmedic.

Kraj na którym w przyszłym roku chce zaistnieć Nestmedic wraz ze swoim mobilnym KTG poza Europą to w pierwszej kolejności Stany Zjednoczone. Dodatkowo Spółka zamierza aktywnie wdrażać mobilne KTG Pregnabit na rynek nigeryjski zgodnie z niedawno podpisaną umową z tamtejszym dystrybutorem.