Aktualności

Badanie KTG za pomocą teleKTG Pregnabit wykona położna w domu pacjentki

Wdrożyliśmy nową usługę dla mam w Polsce. We współpracy z platformą upacjenta.pl, możliwe jest wykonanie badania KTG, za pomocą teleKTG Pregnabit, przez położną, która odwiedzi mamę w jej domu. To nowa jakość w opiece okołoporodowej.

Od kilku tygodni udostępniamy nową usługę – badanie KTG w domu pacjentki. Jest to wynik naszej współpracy z platformą upacjenta.pl, która oferuje wizyty w domu pacjenta. Ich oferta została rozszerzona o badanie KTG za pomocą teleKTG Pregnabit. Schemat jest prosty i bardzo funkcjonalny. Zainteresowane mamy umawiają się za pomocą platformy lub rozmowy telefonicznej na wizytę położnej w domu, która odwiedza mamę w ustalonym przez nią terminie i wykonuje badanie za pomocą systemu Pregnabit. Wynik badania jest dostępny od razu, w trakcie wizyty. Ten rodzaj usługi może okazać się szczególnie ważny dla mam, które mają w domu małe dzieci lub dla których wizyta w przychodni lub szpitalu, w celu wykonania badania KTG, jest trudnością.

Poza jednorazowym badaniem oferowana jest także usługa użyczenia urządzenia Pregnabit na określony okres. Mama, po przeszkoleniu przez położną, może wykonywać badania KTG samodzielnie, o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.

Bliższe informacje o nowej  usłudze dostępne są na stronie www.upacjenta.pl/ktg