Aktualności

Zaproś położną do domu!

Rośnie liczba miast, w których mamy będące w ciąży, w trzecim trymestrze, mogą zaprosić panią położną do swojego domu aby wykonała badanie KTG. Dzięki współpracy z platformą upacjenta.pl, mamy z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Poznania, Katowic i Trójmiasta mogą mieć wykonane badanie KTG, za pomocą systemu Pregnabit, w komfortowych, domowych warunkach.

Co należy zrobić aby położna odwiedziła pacjentkę? Wystarczy wejść na platformę www.upacjenta.pl/ktg i umówić się na spotkanie, w dowolnym dla mamy terminie. Wynik badania jest dostępny od razu, w trakcie wizyty położnej. Ten rodzaj usługi może okazać się szczególnie ważny dla mam, które mają w domu małe dzieci lub dla których wizyta w przychodni lub szpitalu, w celu wykonania badania KTG, jest trudnością.

Usługa jest dostępna także przez stronę www.pregnabit.com. Wystarczy odwiedzić stronę główną, wybrać przycisk „Zaproś położną do domu” i umówić wizytę.

Poza jednorazowym badaniem w domu pacjentki oferowana jest także usługa wypożyczenia urządzenia Pregnabit na określony okres. Mama, po przeszkoleniu przez położną, może wykonywać badania KTG samodzielnie, o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.

Bliższe informacje o usłudze dostępne są na stronie www.upacjenta.pl/ktg