Aktualności

„Kadry Przyszłości 2019” – będziemy tam!

W dniach 25-26 kwietnia br., na terenie Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się konferencja „Kadry Przyszłości 2019”. Wydarzenie zgromadzi wybitnych naukowców, znanych prelegentów oraz przedstawicieli polskiego biznesu. Wśród nich znajdzie się także Patrycja Wizińska-Socha, Prezes Nestmedic S.A.

„Kadry Przyszłości 2019” to unikalna szansa, aby spotkać się z przedstawicielami innowacyjnych biznesów, uczestnikami programu Doktoratów Wdrożeniowych, olimpiad przedmiotowych Szkoły Orłów, studentami programu Najlepsi z najlepszych! 2.0, finalistami programu LIDER oraz uczestnikami programu Mistrzowie Dydaktyki. Hasło przewodnie wydarzenia brzmi – „Przyjedź, zainspiruj się i zmieniaj rzeczywistość!”

Drugiego dnia wydarzenia, 26 kwietnia, w ramach Panelu Startupowego, Patrycja Wizińska-Socha, zaprezentuje system Pregnabit oraz opowie o tym jak powstawał.

Organizatorami konferencji są Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polski Ośrodek Rozwoju Technologii oraz Politechnika Warszawska. Jak podkreślają – Kadry Przyszłości 2019 to pierwsze tego typu spotkanie w Polsce!

W imieniu firmy Nestmedic S.A. oraz organizatorów Kadr Przyszłości 2019 serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.