Aktualności

Nestmedic bierze udział w Misji Międzynarodowej w Wielkiej Brytanii

Trwa Akademia BioMed PFR. W jej ramach, w bieżącym tygodniu, odbywa się Misja Międzynarodowa w Nottingham. Uczestniczy w niej Sławomir Bartoszcze, odpowiedzialny w Nestmedic za ekspansję zagraniczną.

Akademia BioMed PFR to międzynarodowa inicjatywa edukacyjna skierowana do spółek, które mają szansę zostać liderami polskiej branży medycznej i farmaceutycznej. Nestmedic, jako jedna z 15. polskich firm z sektora MedTech, jest laureatem Akademii BioMed PFR.

W dniach 1-5 lipca br., w ramach programu Akademii, realizowana jest Misja Międzynarodowa, koordynowana przez British Embassy Warsaw, głównego partnera programu. Odbywa się ona na terenie Nottingham Business School. Przedstawiciele zwycięskich firm biorą udział warsztatach, których tematyka skupia się na wymogach oraz charakterystyce brytyjskiego rynku medycznego i farmaceutycznego. To jednocześnie świetna okazja do zbudowania międzynarodowej sieci kontaktów z firmami, które rozwijają nowe technologie na rynku brytyjskim.

Organizatorem Akademii BioMed jest Polski Fundusz Rozwoju. Partnerami wydarzenia są British Embassy Warsaw, PFR Ventures oraz Nottingham Business School.