Aktualności

Nestmedic na spotkaniu z Roche i Startup Poland

Firma Nestmedic S.A. znalazła się wśród 10 firm technologicznych, które zostały zaproszone przez Roche Polska oraz Startup Poland na spotkanie mające na celu budowanie świadomości potencjału i korzyści wynikających ze współpracy firm globalnych ze startupami.

 

Spotkanie odbyło się 11 września br., w Warszawie. Naszą firmę reprezentowała jej prezes – Patrycja Wizińska-Socha. Była to unikalna okazja do zaprezentowania naszego rozwiązania – telemedycznego KTG Pregnabit – członkom Zarządu oraz przedstawicielom poszczególnych działów Roche Polska oraz Roche.

 

“Roche Startup Day był świetną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród reprezentantów firm działających w dynamicznie rozwijającym się sektorze digital health. Nasz sektor wzbudza duże zainteresowanie wśród globalnych korporacji działających na rynku sprzętu medycznego, laboratoryjnego czy farmacji, które naturalnie poszukują nowych kierunków rozwoju. Z pewnością rozwiązania telemedyczne wnoszą nową jakość oraz ogromny potencjał i ten potencjał jest dostrzegany. Od początku istnienia firmy Nestemdic planowanie globalnej komercjalizacji i skalowalności produktu było naszym nadrzędnym celem, dlatego rozmowy z przedstawicielami Roche oraz z pomysłodawcami innych start-up’ów są dla nas ważne. Dodatkowo Roche Startup Day stanowił doskonałą okazję do nawiązania kontaktów oraz poszerzenia wiedzy w obszarach dystrybucji, certyfikacji wyrobów medycznych czy planowanych zmian prawnych w obszarze digitalizacji medycyny w Europie oraz USA.” – mówi Patrycja Wizińska-Socha