Zespół

Zespół

Dr n. med. Anna Skotny – Współzałożycielka oraz akcjonariusz Nestmedic S.A.

Odpowiadała za kluczowe dla marki Pregnabit® procesy: projekt, wykonanie i przygotowanie do wdrożenia na rynek. Nadzorowała w firmie proces zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą dla wyrobów medycznych EN ISO 13485 i dbała, by w pełni wykorzystać jego zalety. Z pasją angażowała się w badania prowadzone nad rozwojem rozwiązań technologicznych skierowanych do ciężarnych. Jej celem było, aby wszystkie badania, nie tylko kliniczne, ale i postmarketingowe, prowadzone były według najwyższych standardów: zawsze zgodnie z protokołami badań, z przepisami ICH/GCP oraz regulacjami FDA. Starała się sprawić aby system Pregnabit® dawał poczucie bezpieczeństwa i komfort zarówno z punktu widzenia pracownika służby zdrowia, jak i samej pacjentki. Najwyżej ceni sobie zaufanie, jakim obdarzają ją użytkownicy.

 

Miłosz Jamroży – Dyrektor ds. Technologii i Rozwoju

W firmie odpowiada za rozwój technologiczny produktu, obserwację otoczenia rynkowego oraz prognozy jego rozwoju. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu produktów telemedycznych, a także organizowaniu fabryk wyrobów medycznych zgodnie z wymaganymi systemami zarządzania jakością. Dzięki interdyscyplinarnej wiedzy ma możliwość projektowania wyrobów nowoczesnych i dostosowanych do potrzeb lekarzy i pacjentów. Z wykształcenia dr inż. Inżynierii Biomedycznej i Biocybernetyki oraz lekarz. Interesuje się cyfrowym przetwarzaniem sygnałów medycznych. Prywatnie uwielbia grę na gitarze elektrycznej.

 

 

Dr n. med. Robert Woytoń – Dyrektor ds. Medycznych oraz Prezes Medycznego Centrum Telemonitoringu

Pracuje nad rozwojem marki Pregnabit® od samego początku. Jest lekarzem o specjalizacji położnictwo i ginekologia. Pracuje w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest autorem licznych prac naukowych, referatów, wystąpień naukowych z zakresu ginekologii i położnictwa, w tym rozdziału w podręczniku dla lekarzy i studentów. Studiował i praktykował we Wrocławiu oraz Ruhr-Universität Bochum w Niemczech. Szczególnie zaangażowany jest w diagnostykę prenatalną i endoskopowe leczenie ginekologiczne. Wierzy, że technologie mobilne stanowią doskonałe wsparcie dla lekarzy i pacjentek. Miłośnik sportów ekstremalnych.

Zaloguj się