Zespół

Miłosz JamrożyMiłosz Jamroży – Dyrektor ds. Technologii i Rozwoju

W firmie odpowiada za rozwój technologiczny produktu, obserwację otoczenia rynkowego oraz prognozy jego rozwoju. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu produktów telemedycznych, a także organizowaniu fabryk wyrobów medycznych zgodnie z wymaganymi systemami zarządzania jakością. Dzięki interdyscyplinarnej wiedzy ma możliwość projektowania wyrobów nowoczesnych i dostosowanych do potrzeb lekarzy i pacjentów. Z wykształcenia dr inż. Inżynierii Biomedycznej i Biocybernetyki oraz lekarz. Interesuje się cyfrowym przetwarzaniem sygnałów medycznych. Prywatnie uwielbia grę na gitarze elektrycznej.

 

 

Anna Szopa

Anna Szopa – Quality and Regulatory Affairs Director

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej

10 lat doświadczenia zawodowego  w obszarze jakości i regulacji prawnych dla  wyrobów medycznych w firmach BD, PRO-PHARM i USP.

Certyfikowany Auditor Wewnętrzny, Trener Jednostki Notyfikowanej  TÜV Nord Polska Sp. z o.o.

 

 

Mateusz RobaczewskiMateusz Robaczewski – Dyrektor ds. Sprzedaży

Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego

Osiem lat doświadczenia w sprzedaży, w tym 4 lata w sprzedaży zagranicznej w firmach takich jak Porsche, Mercedes-Benz, T-Mobile.

Uczestniczył w ponad 20 szkoleniach sprzedażowych.

 

 

Robert WoytońDr n. med. Robert Woytoń – Dyrektor ds. Medycznych oraz Prezes Medycznego Centrum Telemonitoringu

Pracuje nad rozwojem marki Pregnabit® od samego początku. Jest lekarzem o specjalizacji położnictwo i ginekologia. Pracuje w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest autorem licznych prac naukowych, referatów, wystąpień naukowych z zakresu ginekologii i położnictwa, w tym rozdziału w podręczniku dla lekarzy i studentów. Studiował i praktykował we Wrocławiu oraz Ruhr-Universität Bochum w Niemczech. Szczególnie zaangażowany jest w diagnostykę prenatalną i endoskopowe leczenie ginekologiczne. Wierzy, że technologie mobilne stanowią doskonałe wsparcie dla lekarzy i pacjentek. Miłośnik sportów ekstremalnych.

Zaloguj się