Model biznesowy

Rozwiązanie Pregnabit Pro to kompletny system do monitorowania dobrostanu płodu oraz matki w ostatnich tygodniach ciąży. Dedykowana platforma, zbudowana na podstawie wnikliwych badań jest dostosowana do potrzeb zarówno Profesjonalistów, mających bezpośredni kontakt z Pacjentką jak i samych Pacjentek, które dzięki dostępowi do swoich wyników mogą spokojnie i świadomie przygotowywać się do przyjścia swojego dziecka na świat.

Wyszliśmy też naprzeciw Dystrybutorom, którzy za pomocą jednej platformy mogą zarządzać siecią swoich klientów. Samo urządzenie spełnia najwyższe wymogi rynkowe dzięki czemu uzyskujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas badań.

Wieloletnie analizy rynkowe, które przeprowadzaliśmy wspólnie ze środowiskiem Ginekologów i Położnych pomogły stworzyć nam ofertę uszytą na miarę naszych czasów, dopasowaną do każdego typu Partnera naszej Spółki.

Głównym celem spółki jest dostarczanie profesjonalistom z krajów całej Europy, a w przyszłości z całego świata, rozwiązań umożliwiających monitorowanie dobrostanu płodu w warunkach domowych. Firma wprowadza swoje produkty na rynek bezpośrednio do szpitali i profesjonalistów medycznych oraz pośrednio poprzez dystrybutorów sprzętu medycznego.

Nestmedic jest w stanie dostosować się do potrzeb klientów dlatego model biznesowy przewiduje zarówno sprzedaż wyrobów jak i dostarczanie usług związanych z ich działaniem na rynku. Przykładem jest działalność na rynku polskim w modelu „Full service concept” gdzie firma oferuje szereg usług od wysyłki urządzeń do klientów po opisywanie badań KTG przez doświadczony personel medyczny.

Spółka Nestmedic w swojej działalności stawia na produkcję i sprzedaż wyrobów medycznych Pregnabit Pro i Pregnabit Cloud, które są certyfikowane na zgodność z nowym Rozporządzeniem (UE) 2017/745 dotyczącym wyrobów medycznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas:

salesdepartment@nestmedic.com

Zaloguj się