Aktualności

Zawarcie umowy dystrybucyjnej z Scan-Med A/S Norway

Nieustannie pracujemy nad komercjalizacją rozwiązania Pregnabit Pro i konsekwentnie budujemy naszą obecność na nowych rynkach – tak, aby jak najwięcej pacjentek miało dostęp do nowoczesnej opieki medycznej. Nestmedic S.A. zawarł umowę dystrybucyjną dotyczącą urządzeń Pregnabit Pro oraz licencji na korzystanie z Platformy Pregnabit Cloud z liderem skandynawskiego rynku medycznego – ScanMed A/S Norway z siedzibą w Norwegii.

Przedmiotem umowy jest udzielenie dystrybutorowi prawa do dystrybucji i odsprzedawania urządzeń Pregnabit Pro oraz licencji na korzystanie z platformy Pregnabit Cloud w Norwegii.

Umowa została zawarta na czas określony do dnia 31 grudnia 2027 r. Do końca marca 2024 r. zostaną określone plany sprzedażowe urządzeń na 2024 oraz 2025 rok, a pierwsze zamówienia są przewidziane na ostatni kwartał bieżącego roku.

Scan-Med Gruop została założona w 1982 roku przez Bjørn Johnsena i z każdym rokiem odnosi coraz większe sukcesy – będąc obecnie liderem w dostarczaniu sprzętu medycznego do szpitali z rynku skandynawskiego. Jej roczne obroty sięgają 25 mln EUR. Wierzymy, że współpraca z tak doświadczonym partnerem przełoży się na wspaniałe rezultaty!