Aktualności

Pregnabit Pro od teraz w Danii!

Nestmedic zawarł umowę dystrybucyjną dotyczącą urządzeń Pregnabit Pro oraz licencji na korzystanie z Platformy Pregnabit Cloud z liderem skandynawskiego rynku medycznego – ScanMed A/S z siedzibą w Danii.

Przedmiotem umowy jest udzielenie dystrybutorowi prawa do dystrybucji i odsprzedawania urządzeń Pregnabit Pro oraz licencji na korzystanie z platformy Pregnabit Cloud w Danii. Umowa przewiduje, że dystrybutor będzie podejmował także umówione działania marketingowe m.in. poprzez promowanie sprzedaży produktów. Umowa została zawarta na czas określony do dnia 31 grudnia 2027 r. Do końca marca 2024 r. zostaną określone plany sprzedażowe urządzeń na 2024 oraz 2025 rok.

ScanMed A/S jest głównym dostawcą sprzętu medycznego w Skandynawii. Spółka zaopatruje większość szpitali na tym obszarze. Jej przychody generowane są głównie poprzez przetargi publiczne z umowami na okres od 2 do 6 lat.

Nestmedic niezmiennie buduje swoją obecność w Europie. Cieszymy się, że naszym partnerem została Spółka z tak dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Już niedługo pierwsze pacjentki będą mogły korzystać z naszej nowoczesnej platformy Pregnabit Cloud i systemu do monitorowania dobrostanu płodu – Pregnabit Pro!